Proste ćwiczenia na powiększenie członka

  • Podczas tego ćwiczenia penis powinien być w stanie naturalnym. Chwyć główkę penisa kciukiem i pierwszymi trzema palcami nachwytem, średni palec powinien obejmować członka dookoła poniżej jego główki. Łagodnie i powoli rozciągaj członka. Tak, aby nie powodować bólu lub niewygody. Powinieneś czuć delikatne rozciąganie przy podstawie i na środku penisa.
  • Trzymaj rozciągniecie przez 20-30 sekund. Następnie puść i powtórz rozciąganie kilkakrotnie. Po rozciąganiu wstrząśnij swoim penisem i uderzaj kilka razy żołędzia o nogę, aby przywrócić krążenie krwi do główki członka.
  • Ćwiczenie to powinno być wykonywane codziennie, a najlepiej kilka razy na dobę. Ponieważ nie jest wymagane smarowanie, ćwiczenie można wykonywać przy nadarzającej się okazji, np. przed snem, po kąpieli, pod prysznicem.
  • Jeżeli podczas wykonywania ćwiczenia dostaniesz wzwodu, przerwij i kontynuuj po ustąpieniu erekcji. Jest to  efektywne ćwiczenie, po którym będziesz widział, że członek jest dłuższy. Mimo, że ogromne natychmiastowe zyski są tymczasowe, w ciągu kolejnych dni będziesz zauważał mały przyrost wielkości. Możesz modyfikować to ćwiczenie poprzez rozciąganie w różne strony: w lewo i prawo.

Zaprezentowane tu proste ćwiczenie wspomagane przez tabletki na powiększanie penisa przyniesie tobie efekty o jakich nawet nie śniłeś!  Jest to najlepsza metoda na powiększenie członka.

Share Button

2 myśli w temacie “Proste ćwiczenia na powiększenie członka”

Możliwość komentowania jest wyłączona.